[בקשה] תלונה על אדמין

zivrozen84

חותר #חדש
16/5/20
2
0
1
אין לי מושג איפה מפרסמים תלונות אבל אזרום ואפרסם פה

שם המתלונן : Nexos
שם האדמין : 2pac
סיבה : פרוטקציות
מתי זה קרה : 16/5

מה קרה : קיצר , אני משוטט לי ברחבי המפה , פתאום איזה ילד מתחיל לקלל אותי ולעשות לי פרייקלים לאחר שהרגתי אותו כי הוא דקר אותי ( מותר לפי החוקים ) , הוא עשה לי פעמים ריבנג' קיל ועוד פרייקיל אחד סתם+ דוקר סתם אנשים , אז ביקשתי עזרה מאדמין כמובן , 2פאק ענה לי וג'חנון כבר היה שם כי התלונן עלי גם משום מה , ג'חנון השחקן טען שעשיתי לו פרייקיל ואני טענתי שעשה לי שלושה ( 2 רינג' ואחד רגיל)
ג'חנון אמר שהוא בהחלט עשה את הדברים האלה ואני אמרתי מה פתאום פרייקיל אם הוא כל הזמן בא ודוקר אותי סתם ומקלל אותי , הוא אמר גם לאדמין שזה גם מה שהוא עשה , אז אני מסביר לאדמין , אוקיי , הוא קילל אותי ועשה לי mass FK ,הוא יכול לקבל באן ? , טופאק אמר לי , תקשיב לי במקום לתת לשתיכם באן בואו תוותרו אחד לשני , עכשיו אני לא מבין מה הוא רוצה ממני , לדעתי הם חברים כי עם כל הקללות שהוא קילל אותי גם במשחק וגם באדמין רום מול האדמין הוא קיבל מיוטל 5 דקות שטופאק הוריד לו אחרי 3 ,לעומת זאת הוא פשוט לא הביא עונש לשחקן שהתלוננתי , למרות שהוא התוודא בהכל , אחרי שהוא הוציא אותנו מהאדמין רום שאלתי אותו בצ'אט למה שהוא לא יקבל באן ואני אקבל אזהרה על משהו שלא עשיתי , והוא נתן לי על זה גאג ל 10 דקות

אפשר שמישהו יסביר לי מה הלך? תודה.

Click here to login using your socials account